Movies
Ratings
442
Boiling PointRated ★ 4.0
Point BreakRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
The RIPRated ★ 2.5- CandyRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The New MutantsRated ★ 0.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 2.5
MaestroRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5