Series
Ratings
63
Dan Da DanRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
- Three Idiots in KenyaRated ★ 4.5
Uncle From Another WorldRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Riding a UnicornRated ★ 3.5