Titles you rated
Boyfriend on DemandRated ★ 2.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0