Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Fool Me OnceRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 4.5
The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 3.5
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
CelebrityRated ★ 3.5
The Good Bad MotherRated ★ 4.0
StartupRated ★ 3.0
Love AlarmRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 3.5