Titles you rated
Strange DaysRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
DoubtRated ★ 4.5
Turning RedRated ★ 4.0
It FollowsRated ★ 3.5
Dead SilenceRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 5.0