Series
Ratings
47- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 3.0
NisekoiRated ★ 4.0- Fairy TailRated ★ 5.0
Free!Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 5.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 5.0
Toradora!Rated ★ 4.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.5
HyoukaRated ★ 3.0