Titles you rated
Battle of FatesRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
The Murky StreamRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- 으라차차 멸치캠프Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
My NameRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Ghost StoriesRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5