Series
Ratings
44
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
PluribusRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Berserk: The Golden Age Arc – Memorial EditionRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Ace of Diamond: Second SeasonRated ★ 4.0
Ace of the DiamondRated ★ 4.0
Mix: Meisei StoryRated ★ 3.5
크로스 게임 part4Rated ★ 4.5- 크로스 게임 part3Rated ★ 4.5
- 크로스 게임 part2Rated ★ 4.5
- Cross GameRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 3.0