Series
Ratings
60
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Inside Job Part 1Rated ★ 4.0
The PentaverateRated ★ 3.5
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 3.5
Girl From NowhereRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.5
LazarusRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0