Movies
Ratings
43
JumperRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Lion of JudahRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0