Series
Ratings
62
HorimiyaRated ★ 3.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
The Legend of KorraRated ★ 2.5
The Legend of KorraRated ★ 3.5
The Legend of KorraRated ★ 2.0
The Legend of KorraRated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 2.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Five EnoughRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0