Movies
Ratings
47
Fight ClubRated ★ 5.0
Little MonstersRated ★ 4.5
Holy MotorsRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
OasisRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 5.0
The Purple Rose of CairoRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 3.5
NanaRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
SupersonicRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
Bad GeniusRated ★ 4.0
IncoherenceRated ★ 5.0- Memories in My FrameRated ★ 3.5