Movies
Ratings
31
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
After YangRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0