Series
Ratings
91
You and I Are Polar OppositesRated ★ 5.0
Yano-kun's Ordinary DaysRated ★ 4.0
So, You Make ItRated ★ 4.5
Tamon’s B-SideRated ★ 5.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 5.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.5
Watashi wa SeikeibijinRated ★ 2.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
Hidden LoveRated ★ 5.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0
Anyway, I’m Falling in Love with YouRated ★ 2.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 5.0
The Third Finger Offered to a KingRated ★ 3.5- Lovely ComplexRated ★ 4.5
How to Become OrdinaryRated ★ 3.5
A Sign of AffectionRated ★ 4.5