Series
Ratings
66
QuartetRated ★ 4.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0
Dear XRated ★ 3.5
Falling high school girl and Irresponsible teacherRated ★ 4.5
Even If You Don't Do ItRated ★ 2.0
Screw-Up Adults' SharehouseRated ★ 3.0
Love That Makes You CryRated ★ 4.0
Glass HeartRated ★ 4.0
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 5.0
Knockin' on Locked DoorRated ★ 2.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 4.5
An Incurable Case of LoveRated ★ 5.0
Kimi ni wa TodokanaiRated ★ 3.0
Hey Handsome!Rated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Love and FortuneRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0