Titles you rated
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 3.5
Nonstop 5Rated ★ 3.5
NonstopRated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 3.5
Nonstop 1Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
KAIST Season 1Rated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 2.0- Mr. QRated ★ 3.5
What's Up FoxRated ★ 3.5
Bayside ShakedownRated ★ 4.0