Movies
Ratings
499
GladiatorRated ★ 3.5
100 MetersRated ★ 3.0
ElfRated ★ 3.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 2.0
The Great FloodRated ★ 1.0
Child's PlayRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 2.5
The WitchRated ★ 3.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.5