Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
WickedRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.0