Titles you rated
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 2.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
Oats StudiosRated ★ 2.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0
Alien: EarthRated ★ 1.5
WestworldRated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 3.5
What We Do in the ShadowsRated ★ 2.5
The MandalorianRated ★ 3.0
The Office Season 1Rated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
The Tatami GalaxyRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 3.5