Movies
Ratings
42
WantedRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0