Series
Ratings
24- Magic Kid MasuriRated ★ 2.0
BigRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0