Series
Ratings
23
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0