Movies
Ratings
140
The Terror LiveRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
About a BoyRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 2.0
Like a VirginRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.5