Movies
Ratings
242
Six Lying University StudentsRated ★ 2.0
Dancer in the DarkRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
BeauRated ★ 3.0
DolittleRated ★ 0.5
The SubstanceRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 5.0
NopeRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The MediumRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0