Series
Ratings
40
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Nobunaga ConcertoRated ★ 3.5- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0