Series
Ratings
131
Reborn RichRated ★ 4.5
Gilmore Girls: A Year in the LifeRated ★ 5.0- Ms. Undercover BossRated ★ 4.5
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 4.5
Summer StrikeRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
ConnectionRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.5