Series
Ratings
10
Sherlock: Untold StoriesRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 3.5