Series
Ratings
31
ReLIFERated ★ 1.5
Shinhwa BroadcastRated ★ 5.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 4.5
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 1.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 1.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0