Titles you rated
Great Yellowstone ThawRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 3.0
The Secret Life of CatsRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
JormungandRated ★ 5.0
Jormungand : Perfect OrderRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 4.5
Fate/ZeroRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
HellsingRated ★ 4.5
xxxHOLiCRated ★ 4.5
March Comes in Like a LionRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.0