Movies
Ratings
143
Bad GeniusRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
SwallowRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 5.0- Oink OinkRated ★ 5.0
Morning GloryRated ★ 3.5
The High NoteRated ★ 4.0
Everybody's FineRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0