Series
Ratings
143
First LoveRated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
- DoubtRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.0
Undead UnluckRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0