Titles you rated
Samurai ChamplooRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc – Memorial EditionRated ★ 4.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 5.0
The Good Bad MotherRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0