Series
Ratings
274
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 2.5
Made In AbyssRated ★ 3.5
Princess JellyfishRated ★ 3.5
EveRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
A Dog of FlandersRated ★ 4.0
One Room AngelRated ★ 3.5
GivenRated ★ 2.5
BANANA FISHRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.0
Vicky & JohnnyRated ★ 3.0- 한국인의 저주의 역사Rated ★ 3.0
- Love in the Big CityRated ★ 3.5
- #homequakeRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
PenguindrumRated ★ 4.0
Sonny BoyRated ★ 4.0