Movies
Ratings
439
ThirstRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 1.5
SleepRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.0
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Beau Is AfraidRated ★ 0.5
The House That Jack BuiltRated ★ 2.5
LambRated ★ 2.0
The HoursRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 2.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
GoodFellasRated ★ 4.0