Movies
Ratings
50
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 2.5
Enemy of the StateRated ★ 2.5
Becoming JaneRated ★ 2.5
Child's PlayRated ★ 2.5
GodzillaRated ★ 2.5
Dawn of the DeadRated ★ 2.5
WonderRated ★ 2.5
EquilibriumRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.5
Lone SurvivorRated ★ 2.5
PsychoRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 2.5
Silent HillRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 2.5
BladeRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 2.5