Titles you rated
The River WhyRated ★ 2.5
Gintama: The FinalRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
Summer Time Machine BluesRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Bayside ShakedownRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
After YangRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 3.0