Movies
Ratings
493
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Spy GameRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
The Card CounterRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Bullet TrainRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Carlito's WayRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 4.0