Movies
Ratings
86
Deadly IllusionsRated ★ 0.5
Hunter KillerRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
SightlessRated ★ 5.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.5
ExtractionRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
Freddy vs. JasonRated ★ 4.5