Series
Ratings
351
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 5.0
Adventure Time: Fionna & Cake Season 1Rated ★ 4.5
UzumakiRated ★ 2.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 4.5
The DecameronRated ★ 4.0