Movies
Ratings
116
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 5.0
Lost in TranslationRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 1.0
A Hard Day's NightRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
England Is MineRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 2.0
We Bought a ZooRated ★ 2.5
IntentionRated ★ 2.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0