Titles you rated
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
They Shot the Piano PlayerRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 3.5
Road to BostonRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Take Care of My CatRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 4.0