Series
Ratings
39
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
The X-FilesRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5