Titles you rated
All Her FaultRated ★ 4.0
Amy Bradley Is MissingRated ★ 3.0
American Manhunt: O.J. SimpsonRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Succession Season 4Rated ★ 3.5
Succession Season 3Rated ★ 4.5
Succession Season 2Rated ★ 4.5
SuccessionRated ★ 5.0
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
Into the Fire: The Lost DaughterRated ★ 3.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy TapesRated ★ 3.0
The Disappearance of Madeleine McCannRated ★ 3.0
The KeepersRated ★ 4.0