Series
Ratings
22
The ProducersRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.5- The Path to GloryRated ★ 3.5
TripleRated ★ 2.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
Prosecutor PrincessRated ★ 1.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 2.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
PastaRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 1.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0