Titles you rated
Battle of FatesRated ★ 4.0- HonourRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Love MeRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- 태풍상사Rated ★ 4.0
The ManipulatedRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5