Movies
Ratings
437
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
WeRated ★ 2.0
Wrath of ManRated ★ 2.5
The BeachRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
SibylRated ★ 3.0
Waiting For RainRated ★ 3.0
The Basketball DiariesRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Creating The Queen's GambitRated ★ 5.0
If Anything Happens I Love YouRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 3.5
Café. Waiting. LoveRated ★ 1.5
CashbackRated ★ 3.0
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.5
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
New York, I Love YouRated ★ 4.0