Titles you rated
PinocchioRated ★ 2.5
Dear My FriendsRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 1.5
Witch HuntRated ★ 1.5
The HeirsRated ★ 1.5
Extraordinary YouRated ★ 2.5
Tomorrow with YouRated ★ 2.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
The Crowned ClownRated ★ 1.5
Noonas Over FlowersRated ★ 2.0
BigRated ★ 1.5- GintamaRated ★ 2.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 2.0
Begin Again Season 1Rated ★ 1.0
SherlockRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 2.0
Adventure TimeRated ★ 2.0