Titles you rated
HamnetRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 3.0
The CountRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
PicnicRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Showing UpRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5