Series
Ratings
87
Still ShiningRated ★ 2.0
One DayRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Love MeRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Surely TomorrowRated ★ 2.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5