Series
Ratings
106
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
In TreatmentRated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0- 커플팰리스Rated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
BillionsRated ★ 3.5